Пряма трансляція на
Останні випуски
БЛОГ

Фахрудін Шарафмал

 • blog_ava
  Вєсті Глобалайз: Black Lives Matter, Барак Обама і архіви ФБР
  У випуску програми "Вєсті Глобалайз" за 28 листопада – техаського футболіста Валєрія Сарамутіна відсторонили від гри, бо він відмовився вшановувати пам'ять Джорджа Флойда. У листопаді у продаж вийшла книга колишнього президента США Барака Обами "Земля обітована". ФБР найме 140 роботів для пошуку конфіденційної інформації.
  28 листопада , 12:26
 • blog_ava
  Вєсті Глобалайз: Дональд Трамп, чорний ринок і австралійський спецназ
  У випуску програми "Вєсті Глобалайз" за 25 листопада – Дональд Трамп навідріз відмовляється визнавати перемогу свого опонента Джо Байдена. У Кенії крадуть немовлят, щоб прогодувати процвітаючий чорний ринок. Австралійський спецназ причетний до убивства 39 цивільних афганців.
  25 листопада , 20:42
 • blog_ava
  Інструмент для вбивства: на кого полювала спецслужба UDBA у Югославії
  XX століття запам'яталося світу багатьма подіями. Спочатку Перша світова, потім Друга, за ними – Холодна. Протистояння капіталізму та комунізму відбувалося у різних площинах. Чи не найбільша війна велася між спецслужбами. Про югославську UDBA – читайте далі.
  25 листопада , 19:35
 • blog_ava
  Вєсті Глобалайз: Кінець світу, Рада безпеки ООН
  У випуску програми "Вєсті Глобалайз" за 21 листопада – кінець світу може настати приблизно через 20 років, але ситуацію можна врятувати. Адже людство звикло адаптуватися під будь-які умови. Президент Франції назвав Радбез "малодієвим" органом, до цього таким займався лише Дональд Трамп.
  21 листопада , 12:11
 • blog_ava
  Дітей убивали на очах у матері: які звірства ховаються за операцією "Вісла"
  Операція "Вісла", яка відбувалася у квітні 1947 року – це злочин комунізму проти України та українців. Вона призвела до того, що понад 140 тисяч українців за день втратили все: етнічні землі, майно, культуру, життя і надію у світле майбутнє.
  18 листопада , 22:08
 • blog_ava
  Вєсті Глобалайз: Папа Франциск, війни мафії, літаючі таксі, пташині вибори
  У випуску програми "Вєсті Глобалайз" за 18 листопада – Папа Франциск вподобав фотографію гламурної моделі в інстаграмі. На початку листопада 2020 року в Берліні трапились щонайменше 3 сутички між представниками чеченських та арабських кланів. Іспанія анонсує план запуску літаючого сервісу таксі у Барселоні. У Новій Зеландії виявили 1500 сфальсифікованих голосів на пташиних виборах.
  18 листопада , 20:54
 • blog_ava
  Вєсті Глобалайз: Китайські хакери, Huawei і Black Lives Matter
  У випуску програми "Вєсті Глобалайз" за 14 листопада – 15 китайських хакерських команд змагалися у першості хакерського мистецтва. Із долею китайської компанії Huawei не все так однозначно, адже щодо неї запроваджували санкції. "Міс США – 2020" обрали через маштабні протести Black Lives Matter.
  14 листопада , 12:37
 • blog_ava
  Вбивство Олександра Литвиненка: чому колишній агент Росії просив фото перед смертю
  Убивства невигідних режиму – звична для Кремлівських агентів справа. Зазвичай розслідування усіх справ так і закінчуються на відповідній стадії, а Москва лише імітує "допомогу". Із таким отруєнням, як у Британії, до 2006 року жодного разу не стикалися ні британські лікарі, ні розвідка. Інструментом убивства колишнього російського агента Олександра Литвиненка була унікальна речовина – полоній-210.
  12 листопада , 17:30
 • blog_ava
  Вєсті Глобалайз: Верблюже молоко, шаріат у Франції і тролінг Трампа
  У випуску програми "Вєсті Глобалайз" за 11 листопада – в Німеччині з'явилася ферму з верблюдами. Вже зовсім скоро із них будуть доїти молоко. Понад половина молодих мусульман у Франції хочуть жити за законами шаріату. Користувачі соцмереж так зраділи перемозі Байдена, що влаштували Трампу справжню "прожарку".
  11 листопада , 19:14
 • blog_ava
  Вєсті Глобалайз: Вибори у США, новий вірус, Джонні Депп і репери
  У випуску програми "Вєсті Глобалайз" за 7 листопада – офіційні результати виборів у США ще невідомі, але попередні – вже давно публікують у ЗМІ. Від загадкової хвороби в штаті Дельта у Нігерії померли 15 людей. В американського актора Джонні Деппа можуть виникнути серйозні проблеми – усе почалося із суду з таблоїдом The Sun. Репера Тревіса Скотта та Каньє Веста висміяли через костюми на Геловін.
  7 листопада , 11:51
 • blog_ava
  Сценарій убивства Рейнхарда Гейдріха: хто та як ліквідував "гітлерівського різника"
  Якби головних сподвижників нацизму вдалося ліквідувати ще до того, як вони заляпають руки кров'ю, то уникнути багатомільйонних жертв, на жаль, не вдалось би. Рейнхард Гейдріх – глава РЗГА – органу, що контролював нацистські загони смерті, яскравий тому приклад. Його убивство не зупинило насилля, а навпаки – тільки прискорило і збільшило терор над євреями і ворогами нацистської Німеччини.
  5 листопада , 18:01
 • blog_ava
  Вєсті Глобалайз: Штучний інтелект, зарплати ютуберів і бан Біллі Айліш
  У випуску програми "Вєсті Глобалайз" за 4 листопада – камера зі штучним інтелектом сплутала лису голову судді з м'ячем під футбольного матчу. Найбагатшим ютубером є 9-річний Раян Каджі, на переглядах він заробляє 22 мільйони доларів. Американська співачка Біллі Айліш потрапила у чорний список адміністрації Трампа.
  4 листопада , 20:47