Пряма трансляція на
Останні випуски
 • blog_ava
  Вєсті.UA: Кабмін приручив коронавірус. Погані новини для Добкіна
  У випуску програми "Вєсті.UA" за 3 грудня – коронавірус поважає українських урядовців та слухається їх моментально. Він з'являється у нашій країні лише там і лише в ті дні, які вкаже Кабмін. Як не втікав Добкін від COVID-19, але той його таки спіймав. Політика просто необхідно рятувати, адже 2 "харків'ян Шредінгера" Україна просто не витримає.
  3 грудня , 19:56
 • blog_ava
  Вєсті.UA: Покарання для топчиновників. Немає ковідфонду – немає проблем
  У випуску програми "Вєсті.UA" за 2 грудня – робоча група із врегулювання конституційної кризи вирішила, що громадські роботи за брехню в деклараціях – ефективний спосіб вплинути на топчиновників. Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков ствердив, що у 2021 році ковідного фонду не буде.
  2 грудня , 19:36
 • blog_ava
  Вєсті.UA: Дубінський і Великий герб. Комфорт для ДБР
  У випуску програми "Вєсті.UA" за 1 грудня – нардеп Олександр Дубінський розповів, як в Україні мають обирати Великий герб. Він заявив, що й сам зможе намалювати ескіз. У ДБР купили 6 легкових авто спеціального призначення. Зокрема, вартість одного Land Cruiser становить майже 2 мільйони гривень.
  1 грудня , 20:25
 • blog_ava
  Вєсті.UA: Яценюк воює з Кивою. Львівська область для Симоненка, Херсонська – Азарову
  У випуску програми "Вєсті.UA" за 30 листопада – Яценюк образився на слова Киви і подав до суду. ОПЗЖопівець не розгубився і зробив те ж саме. Одеську область віддали соратнику Табачника та Симоненка Сергію Гриневецькому. Не дивно, якщо незабаром інші області дістануться людям Януковича.
  30 листопада , 19:29
 • blog_ava
  Вєсті.UA. Жир: По кілька мільйонів на Венедіктових. Шуфрич відстороняється
  У підсумковому випуску програми "Вєсті.UA. Жир" за 28 листопада – спочатку Кабмін обіцяв підняти зарплату вчителям, однак щось пішло не так. Заявили, що підвищать працівникам прокуратури. Схоже, їм більше треба. Шуфрич вдає, що свободу слову в Україні не утискають. Його друг має безліч телеканалів, тому Шуфрич може сміливо відсторонятися.
  28 листопада , 18:20
 • blog_ava
  Вєсті.UA: Голий Гордон підкрався непомітно. Надбавочка для Венедіктової
  У випуску програми "Вєсті.UA" за 27 листопада – Дмитро Гордон потішив своїх шанувальників новим голим луком в інстаграмі. Кабмін пропонує додатково підвищити зарплати прокурорам вже з 1 січня. Тут все зрозуміло, адже Венедіктова ще досі свого житла купити не може.
  27 листопада , 19:27
 • blog_ava
  Скільки українців підтримали б ізоляцію ОРДЛО: опитування
  Майже половина українців допускає повну ізоляцію ОРДЛО у разі неможливості повернення окупованих Росією українських територій. Найбільш бажаним варіантом для 48,3% опитаних було б повернення цих територій під контроль України на умовах, які були до початку конфлікту.
  26 листопада , 20:03
 • blog_ava
  Вєсті.UA: Українські суди тотально збідніли. Кива взявся за COVID-19
  У випуску програми "Вєсті.UA" за 26 листопада – українські суди втратили фінансування і частково припинили свою роботу. Численні юстиції не в змозі здійснювати поштові відправлення викликів та повідомлень. Нардеп Ілля Кива дав поради, як боротися з COVID-19. Він придумав свій ритуал.
  26 листопада , 19:22
 • blog_ava
  Вєсті.UA: Степанов хоче стати Аваковим від медицини. Біда в політсилі Тимошенко
  У випуску програми "Вєсті.UA" за 25 листопада – попри збір підписів про відставку очільника МОЗ Степанова, сам він йти нікуди не збирається і хоче забронзовіти в Кабміні. Але зважаючи на його успіхи, на зміну карантину вихідного дня може прийти карантин вихідного року. За рішенням НАЗК, "Батьківщину" позбавили державного фінансування. Тож невідомо, як тепер житиме політсила та її лідерка.
  25 листопада , 19:21
 • blog_ava
  Вєсті.UA: ОПЗЖопці воскрешають електорат Вітренко. Кива – головний геєборець України
  У випуску програми "Вєсті.UA" за 24 листопада – коли прогресивна соціалістка Наталія Вітренко зникла з радарів, життя стало нудним для пенсіонерів, які тужать за СРСР. Але частину вітренківського електорату несподівано для себе відкусила ОПЗЖ. Ілля Кива, один з головних геєборців країни, показав пальцем – хто може стати обличчям ЛГБТ в Україні.
  24 листопада , 20:20
 • blog_ava
  Вєсті.UA: Мендель подає приховані знаки. Нерозлучні лебедики в ОП
  У випуску програми "Вєсті.UA" за 23 листопада – Юлія Мендель знову заставила всіх сміятись, назвавши "шостого ведмедика брауні не зовсім ідеальним". Та хтозна, можливо, це її таємні прохання про визволення. Андрій Богдан був нерозлучним з Володимиром Зеленським. Однак стосункам настав кінець, тепер у президента заміна – Андрій Єрмак, з яким вони навіть хворіли разом.
  23 листопада , 19:44
 • blog_ava
  Вєсті.UA. Жир: Тимошенко захоплює владу. Бізнесменів кличуть працювати у лікарнях
  У підсумковому випуску програми "Вєсті.UA. Жир" за 21 листопада – Тимошенко готується до захоплення влади, адже Зеленський та Єрмак хворі. А Олена Кондратюк з Батьківщини уже встигла захопити Раду. У МОЗ пропонують людям, які залишились без заробітку через локдаун, не вішати носа. Бізнесменів кличуть працювати санітарами, кухарками та вахтерами у лікарнях.
  21 листопада , 16:20