Пряма трансляція на
Останні випуски
БЛОГ

Кароліна Король

 • blog_ava
  Нова стратегія НАТО: як Альянс реагує на загрозу безпеці світу в умовах пандемії
  Під час Львівського безпекового форуму експерти з різних країн упродовж 6 днів обговорювали нові виклики для світу, у центрі уваги – коронавірус. В Україні форум відбувся вже вчетверте, а у форматі експертного онлайн-марафону – вперше. Відповідні питання обговорювали понад 30 експертів та 350 учасників із понад 15 країн.
  26 листопада , 18:30
 • blog_ava
  Москва та Пекін фінансують численні фабрики ботів: як реагують у НАТО
  Мільйони людей щоденно користуються своїми аккаунтами в соцмережах для спілкування, перегляду новин, розваг та онлайн-покупок. Водночас у віртуальному світі завжди залишається ризик бути обманутим та дезінформованим. 6 рік поспіль Україна веде війну не лише на реальному полі бою, а й інформаційному.
  19 листопада , 20:30
 • blog_ava
  Жінки у військових конфліктах: неймовірні досягнення НАТО за останні роки
  Більше двох десятиліть тому – 31 жовтня 2000 року Рада безпеки ООН ухвалила Резолюцію 1325. Вона має назву "Жінки. Мир. Безпека". Це перший міжнародний документ, що порушив проблему впливу конфліктів на жінок. Відтоді світ, і такі організації як НАТО, доклали неабияких зусиль для становлення гендерної рівності.
  12 листопада , 20:13
 • blog_ava
  Україна впровадила близько 16% стандартів НАТО: що відділяє від вступу
  Україні, аби наблизитися до стандартів НАТО, одного бажання замало. Реформи – головна складова успішного подолання дистанції, яка відділяє нашу державу від вступу у цей безпековий союз. Ці реформи сконцентровані у Річній національній програмі Україна – НАТО.
  5 листопада , 18:15
 • blog_ava
  Співпраця України та НАТО: нова посадовиця від Альянсу назвала перспективи
  Центр інформації та документації НАТО в Україні важлива ланка взаємодії України з Північноатлантичним Альянсом. На зміну експертці в галузі публічної дипломатії прийшла латвійська дипломатка Вінета Кляйне. Нова очільниця – потужний фахівець у галузі комунікації зі солідним досвідом роботи у міжнародних структурах, зокрема, в Україні.
  29 жовтня , 22:30
 • blog_ava
  Підвищити імідж ЗСУ: як готують українських військових на Львівщині
  Як вести переговори з цивільними в зоні конфлікту, встановити з ними довіру, зняти напругу та допомогти у надзвичайній ситуації. А ще – підвищити імідж Збройних сил України та гарантувати військам можливість виконувати завдання і захищати державу.
  22 жовтня , 22:30
 • blog_ava
  Унікальні програми та реакція на фейки Росії: інтерв'ю з ексглавою інфоцентру НАТО Маронковою
  У Центру інформації та документації НАТО в Україні з'явилася нова директорка. Цю посаду обійняла латвійська дипломатка Вінета Кляйне. На новій посаді Вінета Кляйне змінить Барбору Маронкову.
  8 жовтня , 19:50
 • blog_ava
  Загроза безпеці Альянсу: як НАТО бореться зі зміною клімату
  Нещодавно впливова німецька газета Die Welt опублікувала статтю Генерального секретаря НАТО, у якій йшлося про необхідність боротьби зі зміною клімату. Єнс Столтенберг поділився спогадом, коли ще в школі його вчили, що на норвезькому архіпелазі Свальбард – домівці білого арктичного ведмедя – температура навряд чи колись підійметься вище нуля.
  1 жовтня , 19:36
 • blog_ava
  Запеклі бої та непідробні емоції: як українські військові тренувалися разом з колегами з НАТО
  Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг виступив з віртуальною промовою на тему: "Планування нового трансатлантичного десятиліття" на 12-у щорічному форумі Центру аналізу європейської політики, який провели дистанційно. Під час виступу він сказав про пріоритети щодо НАТО-2030. Серед них – підтримка військової складової.
  24 вересня , 19:05
 • blog_ava
  Як НАТО готує молодих спеціалістів: літня школа YOUNG UA
  Реформування сектору безпеки й оборони неможливе без вмотивованих та кваліфікованих фахівців: тих, хто переконаний у потребі змін на краще. Досягти професійних стандартів не лише у військовому, а й цивільному секторі безпеки – Україні допомагає Північноатлантичний альянс.
  17 вересня , 18:30
 • blog_ava
  Підсумковий випуск новин за 18:00: Смерть під час затримання. Постачання заводів Медведчука
  У підсумковому випуску новин за 4 вересня станом на 18:00 – помер на руках у поліцейських. У Миколаєві під час затримання поліцією помер чоловік. Завод родини Медведчука постачає нафтопродукти до США. Про таке стало відомо у ході розслідування програми "Схеми".
  4 вересня , 18:47
 • blog_ava
  Випуск новин за 16:00: Затримання студентів у Мінську. Випробування прототипу Starship
  У випуску новин за 4 вересня станом на 16:00 – студентів Мінського лінгвістичного університету затримали прямо в стінах закладу. Напередоді їх помітили на акціях протесту, а зранку вони заспівали в холі вишу "Марсельєзу". Компанія Ілона Маска успішно провела випробування прототипу Starship. Корабель запустили в небо, де він завис на кілька секунд, а потім вдало приземлився на посадкові опори.
  4 вересня , 17:01