Пряма трансляція на
Останні випуски
БЛОГ

Максим Сундалов

Засновник та керівник онлайн-школи англійської мови EnglishDom
 • blog_ava
  Вперше за 15 років: чому Оксфордський словник не зміг вибрати слово року
  Традицію вибирати слово року університет Оксфорда запустив в 2004 році. 16 років експерти-лінгвісти вибирали одне слово або словосполучення, яке максимально точно характеризує весь рік. Наприклад, в 2005 це було "sudoku", а в 2013 – "selfie". Але в 2020 вибрати слово року не вдалося. Далі читайте російською.
  29 листопада , 21:20
 • blog_ava
  Українці покращили знання англійської мови: результати світового рейтингу EF EPI
  Світовий рейтинг EF EPI, який з 2011 року визначає місце країн за рівнем знання англійської мови, представив результати за 2020 рік.
  18 листопада , 19:00
 • blog_ava
  Страх – не мотивація в освіті: як уникнути його та вчитись ефективно
  Мотивація буває двох типів: батіг та пряник. У першому випадку людина вчиться чи працює в умовах суворої дисципліни та прагне досягти результатів, аби уникнути покарання: догани від керівника, низької оцінки від викладача. У другому – навпаки, людина тягнеться до винагороди: це може бути похвала, грошова премія або навіть просто задоволення від своєї діяльності.
  31 жовтня , 12:00
 • blog_ava
  Чи встигає Україна на поїзд англійської мови?
  Як добре в Україні знають англійську у порівнянні з іншими країнами? Питання практичне, адже її знання корелює як з економічними показниками країни, так і з якістю життя – можливістю мати повноцінне спілкування в усьому світі.
  3 жовтня , 16:00
 • blog_ava
  Топ-5 онлайн-майданчиків, де можна поспілкуватися з носієм англійської мови
  Нещодавно компанія Kantar провела дослідження, в результаті якого виявилося, що близько 70% українців вчать або колись вчили англійську мову. Та при цьому на розмовному рівні нею володіє лише 18% від загального числа.
  18 липня , 16:00
 • blog_ava
  Чи є англійська після 30?
  Вивчити мову після 30 – це пошук додаткового варіанту розвитку професії: відкриття можливості спілкування з іноземними колегами, вивчення англомовної фахової літератури.
  1 травня , 12:00
 • blog_ava
  Як прокачати свою англійську на карантині
  Ми живемо у цифровому світі, тому навчання зараз не так важко організувати повністю онлайн. Усі вправи, навчальні посібники та словники доступні у телефоні чи комп'ютері
  20 квітня , 19:00