Пряма трансляція на
Останні випуски
БЛОГ

Олег Рибачук

Голова громадської організації Центр UA
 • blog_ava
  Якщо Зеленський не зробить висновки по Трубі, Богдану та Коломойському, його "зметуть", – Гнап
  Про прослуховування директора ДБР Романа Труби, про президентство Володимира Зеленського та Петра Порошенка та про Революцію Гідності в шосту річницю – у програмі "Політанатомія" обговорили журналіст-розслідувач Дмитро Гнап, політичний експерт Олек Саакян та членкиня Ради громадського контролю НАБУ Тетяна Козаченко.
  22 листопада 2019 , 00:30
 • blog_ava
  Чому в бюджеті немає обіцяного росту економіки: у "Слузі народу" дали відповідь
  Про бюджет на 2020 рік та економічне зростання, голосування щодо відкриття ринку землі в Україні, а також ймовірну зустріч Зеленського з Путіним – про це в ефірі 24 каналу у програмі "Політична анатомія" розповіли Роман Лозинський, Галина Янченко, Олександр Сурков, Микола Давидюк, Роман Безсмертний, Євген Назаренко та Роман Сластьон.
  15 листопада 2019 , 00:15
 • blog_ava
  Чому "слуги народу" ледь не провалили голосування щодо Дубневича
  Про покарання для корупціонерів, зняття недоторканності з Ярослава Дубневича, а також мораторій на продаж землі – у програмі "Політична анатомія" на 24 каналі говорили депутат від "Слуги народу" Микола Сольський, депутат від "Голосу" Роман Лозинський, політолог Володимир Фесенко, засновник експертної організації Statewatch Олександр Лємєнов та експерт з адмінреформи Юрій Ганущак.
  1 листопада 2019 , 00:57
 • blog_ava
  Медовий місяць Зеленського і "Слуги народу" закінчився, – Рибачук
  До найбільшої парламентської фракції прийшла перша криза. І це лише початок. Цю політичну силу чекає доволі непростий період.
  28 жовтня 2019 , 12:17
 • blog_ava
  Не можна прочитати 200 правок за годину: суперечка депутатів від "Голосу" та "Слуги народу"
  Про перевірку депутатів на поліграфі, про хабарництво та групи впливу у монобільшості, про тексти законопроєктів та розкол в партії "Слуга народу" – у програмі "Політична анатомія" на 24 каналі говорили народна депутатка від "Голосу" Олександра Устінова, політолог Олексій Мінаков, народний депутат від "Слуги народу" Олександр Качура та членкиня наглядової ради НАБУ Тетяна Козаченко.
  24 жовтня 2019 , 23:45