Пряма трансляція на
Останні випуски
 • blog_ava
  Наслідки конституційної кризи: що відомо про кандидатів на посади у судовій владі
  Рішення Конституційного Суду, яке заблокувало декларування та скасувало відповідальність за брехню у деклараціях, спричинило конституційну кризу та створило серйозну перешкоду для європейського майбутнього країни. Паралельно нереформована Вища рада правосуддя блокує якісні зміни у судовій системі.
  1 грудня , 11:01
 • blog_ava
  Справа суддів Майдану: кривосуддя досі триває, або що вдалося за 7 років
  Сьома річниця з початку Революції Гідності зустрічає нас занадто тривожними новинами. Прокуратура відверто зливає одну з ключових справ Майдану щодо судді Кицюка. Інші справи щодо суддів будуть закриті через рішення Конституційного Суду, який скасував відповідальність за неправосудні рішення.
  23 листопада , 15:30
 • blog_ava
  "Я суддя, мені можна": як феміди виправдовують колег за п'яне водіння – гучні історії
  Поліція у 2019 році спіймала п'яними за кермом понад 126 тисяч водіїв. Понад 50 тисяч таких порушників суди відмовились карати. Дуже багато таких рішень є, м'яко кажучи, сумнівними. Серед цих водіїв є і судді, які спокійно їздять у стані сп'яніння. А все тому, що і судді, які самі сідають п'яними за кермо, і судді, які покривають нетверезих водіїв, відчувають безкарність та підтримку у ВРП.
  16 листопада , 17:00
 • blog_ava
  "Свої" люди всюди: вся правда про зв'язки одіозного Вовка з високопосадовцями часів Зеленського
  Конституційна криза начебто змусила прозріти владу та нарешті зрозуміти, яку загрозу для національної безпеки становлять недоброчесні судді. Це є закономірним наслідком попередніх дій влади, яка замість справжньої судової реформи приручала суддів. Найбільш показова тут історія Окружного адмінсуду Києва.
  10 листопада , 15:00
 • blog_ava
  Війна суддів проти європейського майбутнього України: шокуючі наслідки рішення КСУ
  Без справжньої судової реформи українцям не бачити кредитів від міжнародних партнерів. А останнє рішення Конституційного Суду цілком реально може знову закрити перед Україною європейські кордони та взагалі поставити хрест на європейському майбутньому.
  2 листопада , 23:01
 • blog_ava
  Підробка зразків крові: як "кришували" суддю, який сів п'яним за кермо
  Відчуття безкарності та впевненість, що про все можна домовитись дозволяє величезній кількості людей сідати п'яними за кермо. Щороку судді звільняють від покарання десятки тисяч водіїв, яких поліція спіймала з ознаками сп'яніння. Однак інколи п'яними за кермом виявляють самих суддів.
  26 жовтня , 13:02
 • blog_ava
  Законопроєкт про судову реформу Зеленського: висновки Венеційської комісії
  Найавторитетніший орган Ради Європи у сфері права Венеційська комісія 9 жовтня 2020 року оприлюднила висновок щодо президентського законопроєкту № 3711 про судову реформу. Зазвичай стримані та обережні експерти комісії писали висновки дипломатичною мовою.
  20 жовтня , 10:30
 • blog_ava
  Повернення до кривосуддя: Кицюк може отримати довічний статус судді
  Найвідомішими суддями Майдану, які вже давно стали символами кривосуддя, є судді Печерського суду Києва Оксана Царевич та Віктор Кицюк. У часи Майдану вони за вказівкою з адміністрації Януковича засуджували невинних учасників протестів.
  12 жовтня , 17:40
 • blog_ava
  Як судді "відмазують" п'яних за кермом: 5 типових схем
  Після страшної ДТП під Києвом, де з вини п'яного водія загинула ціла родина, Зеленський зібрав Кабмін та дав доручення вжити заходів для покращення безпеки на дорогах. А ще назвав ключовою причиною таких трагедій – відчуття безкарності. Але судді і далі продовжують використовувати схем, щоб водії уникнули відповідальності.
  6 жовтня , 12:30
 • blog_ava
  Мрія про судову реформу: чи викинуть Вовків та коли чекати повернення довіри українців
  Оприлюднені записи НАБУ із кабінету голови Окружного адмінсуду Павла Вовка стали інформаційною бомбою. Однак тут найважливіші юридичні наслідки – чи будуть покарані фігуранти цих плівок. А головне, чи ми нарешті побачимо справжню судову реформу, яка викине Вовків з судів та поверне довіру до правосуддя.
  28 вересня , 13:30
 • blog_ava
  П'яні за кермом: як суди розглядають такі справи та до чого це призводить
  У липні 2020 року всю країну жахнула новина про те, як поблизу Києва п'яний водій вчинив ДТП, у якій загинула молода сім'я – мати, батько та 2 дітей, вижив лише один хлопчик. Наступного дня Зеленський зібрав спеціальну нараду, де говорив про відчуття безкарності таких водіїв та вимагав вжити заходів для покращення безпеки на дорогах. Однак ситуація не змінилася.
  21 вересня , 17:00
 • blog_ava
  Удар у відповідь: що задумало "вовче угрупування" проти Ситника
  Після того, як НАБУ звинуватило голову Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка у створенні злочинного організації, то усі розуміли, що "вовче угрупування" буде не лише захищатись, але й бити у відповідь. І удар не забарився.
  13 вересня , 19:00