То була феєрична товариська гра проти Німеччини, у якій жовто-блакитні розійшлись з однією із найтитулованіших команд планети надрезультативною нічиєю 3:3.

Відтоді Безус встиг перебратись із полтавської “Ворскли” до київського “Динамо” і продовжує активну боротьбу за постійне місце в основі збірної. Поряд з тим вже закріпивши за собою реноме джокера національної команди.

Станом на сьогодні Роман відзначився 3 голами за збірну і усі 3 спрямував у ворота суперників невдовзі після заміни.

Зокрема у виїзному поєдинку відбору на Мундіаль проти Сан-Марино Безус повторив рекорд української збірної.

Досі звітне досягнення одноосібно належало Сергію Реброву.

І от у 2013 унікальний рекорд повторив Безус. З'явившись на полі на 64 хв, Роман, як і Ребров записав своє прізвище на табло вже через одну хвилину.

Ще цікавіше те, що 2 інші свої голи за збірну Безус забив за 2 і 3 хвилини після заміни. Зараз Роману лише 23 і хто зна, яким наступним рекордом потішить Роман фанів головної команди країни.