Пряма трансляція на
Останні випуски
 • blog_ava
  Повернення до кривосуддя: Кицюк може отримати довічний статус судді
  Найвідомішими суддями Майдану, які вже давно стали символами кривосуддя, є судді Печерського суду Києва Оксана Царевич та Віктор Кицюк. У часи Майдану вони за вказівкою з адміністрації Януковича засуджували невинних учасників протестів.
  12 жовтня , 17:40
 • blog_ava
  Як судді "відмазують" п'яних за кермом: 5 типових схем
  Після страшної ДТП під Києвом, де з вини п'яного водія загинула ціла родина, Зеленський зібрав Кабмін та дав доручення вжити заходів для покращення безпеки на дорогах. А ще назвав ключовою причиною таких трагедій – відчуття безкарності. Але судді і далі продовжують використовувати схем, щоб водії уникнули відповідальності.
  6 жовтня , 12:30
 • blog_ava
  Мрія про судову реформу: чи викинуть Вовків та коли чекати повернення довіри українців
  Оприлюднені записи НАБУ із кабінету голови Окружного адмінсуду Павла Вовка стали інформаційною бомбою. Однак тут найважливіші юридичні наслідки – чи будуть покарані фігуранти цих плівок. А головне, чи ми нарешті побачимо справжню судову реформу, яка викине Вовків з судів та поверне довіру до правосуддя.
  28 вересня , 13:30
 • blog_ava
  П'яні за кермом: як суди розглядають такі справи та до чого це призводить
  У липні 2020 року всю країну жахнула новина про те, як поблизу Києва п'яний водій вчинив ДТП, у якій загинула молода сім'я – мати, батько та 2 дітей, вижив лише один хлопчик. Наступного дня Зеленський зібрав спеціальну нараду, де говорив про відчуття безкарності таких водіїв та вимагав вжити заходів для покращення безпеки на дорогах. Однак ситуація не змінилася.
  21 вересня , 17:00
 • blog_ava
  Удар у відповідь: що задумало "вовче угрупування" проти Ситника
  Після того, як НАБУ звинуватило голову Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка у створенні злочинного організації, то усі розуміли, що "вовче угрупування" буде не лише захищатись, але й бити у відповідь. І удар не забарився.
  13 вересня , 19:00
 • blog_ava
  "Вовча рада": як уникають покарання судді, підозрювані у захопленні судової влади
  Вища рада правосуддя одноголосно відмовилась відсторонити Павла Вовка та його пособників від посад. Тобто підозрювані у тяжкому злочині можуть і далі спокійно кривосудити, щоб завершити заплановане. Цього ж дня НАБУ опублікувало чергову порцію записів з кабінету Вовка, де зафіксовано, як він дає вказівки членам ВРП, які рішення потрібно прийняти.
  7 вересня , 16:30
 • blog_ava
  Істерика у суддів: хто виступив проти Антикорупційної стратегії НАЗК
  Нове керівництво Національного агентства із запобігання корупції презентувало проєкт Антикорупційної стратегії до 2024 року. Є там і розділ, який присвячений судам. Стратегія схвально сприйнята громадськістю, але викликала справжню істерику у суддівських колах на чолі із Вищою радою правосуддя.
  23 серпня , 13:00
 • blog_ava
  Справа Вовка: як система на усіх рівнях протидіє розслідуванню
  Суспільство, переживши новий шок від записів з кабінету голови Окружного адмінсуду Павла Вовка, очікувало на реакцію влади. І вона шокувала не менше ніж плівки. Вища рада правосуддя відверто покриває Вовка та атакує НАБУ. Генпрокурорка Венедіктова блокує відсторонення "вовчої компанії". Ба більше, є докази спроби її підлеглих зірвати проведені НАБУ обшуки.
  10 серпня , 16:30
 • blog_ava
  "Паша, як владу будемо захоплювати": як судді та Зеленський реагують на "плівки Вовка"
  "Паша, як владу будемо захоплювати?" – це питання судді Окружного адмінсуду Києва до свого шефа Павла Вовка прозвучало на записах, які нещодавно оприлюднило НАБУ. Загалом там зафіксовано, як організована злочинна група, тобто судді цього суду, реалізовували свої плани по захопленню влади у Вищій раді правосуддя та Вищій кваліфікаційній комісії.
  5 серпня , 22:00
 • blog_ava
  Новий рівень торгу правосуддям: на чому погорів скандальний суддя Вовк
  7 липня НАБУ провело обшуки у Окружному адмінсуді Києва та оголосило підозри його голові Павлу Вовку і ще 6 суддям цього суду – Аблову, Келеберді, Саніну, Огурцову, Качуру і Погрібніченку.
  30 липня , 12:15
 • blog_ava
  Співпраця з МВФ під загрозою: що не так з законопроєктом Зеленського про судову реформу
  На другий рік свого президенства Зеленський знову згадав про судову реформу, яку ще рік тому визначав як першочергову. Про необхідність реформувати суди гучно заговорили і у Саакашвілі. Зрештою, Україна взяла на себе зобов'язання нарешті забезпечити справжню незалежність, доброчесність та підзвітність судових органів, що зафіксовано у меморандумі з Міжнародним валютним фондом.
  16 липня , 10:13
 • blog_ava
  Найвідомішу суддю Майдану Царевич повністю виправдали: хто за цим стоїть
  Суддя Оксана Царевич давно стала символом кривосуддя на догоду владі. Вона – одна з найвідоміших суддів Майдану, яка на підставі сфальшованих документів засудила майже десяток невинних водіїв тільки за те, що їх запідозрили в участі у акціях протесту.
  6 липня , 15:30