Коло сепангу, на якому італієць минулоріч гарантував собі титул, Россі цього разу промчав за 2 хвилини 2,724 тисячних секунди.

Трохи більше ніж одну десяту програв Валентіно, Андреа Довціозо, який змушений знову самотужки відстоювати честь "Репсол Хонди". Дані Педроса травмувавшись на попередньому етапі не зміг стартувати і у Малайзії.

Власне відсутність іспанця, дає його співвітчизнику Хорхе Лоренсо чудову можливість повторити успіх Валентіно Россі зразка 2009 року і теж у Малайзії забезпечити собі чемпіонський титул. Для цього пілоту "Ямахи" достатньо у недільній гонці фінішувати не нижче дев’ятого місця.

Власне у практиці Лоренсо став третім, програвши партнеру по команді майже дві десятих. Четвертий час продемонстрував переможець останніх двох гонок Кейсі Стоунер. Австралієць на початку вільних заїздів впав із мотоцикла, та на щастя не зазнав серйозних ушкоджень і зміг повернутися у боротьбу.