Втім, зважаючи на те, що чутки про прийняття Україною частки біженців з Близького Сходу з'являються вже не вперше, редакція сайту "24" вирішила опублікувати цю статтю. Можливо, за викладеною в ній інформацією є щось більше, ніж прості чутки.

Читайте також: Три прогнози для Європи на наступні 13 років

Ні для кого не є таємницею, що західні європейці, м'яко кажучи, не вельми добре ставляться до своїх східних сусідів, в особливості – до тих, які походять з країн-не членів Євросоюзу. Підстави для подібного недружнього ставлення, власне, є відомими. Неможливо назвати такі країни, як, наприклад, Молдова або Україна, які прагнуть отримати членство в ЄС, цивілізованими та демократичними. Але прагнення цих країн допомогти Євросоюзові в вирішенні деяких питань заслуговує на схвалення. Йдеться про готовність України прийняти в себе та прихистити біженців з Європи.

Наплив біженців вже протягом кількох років являє собою для європейського континенту постійний головний біль. Політика мультикультуралізму та толерантності, яку започаткувала Анґела Меркель, себе не виправдала. А мільйони мігрантів з Близького Сходу та Північної Африки переповнили Європу – при цьому вони не бажають інтегруватися в європейське суспільство та намагаються нав'язати нам свої правила гри. Таким чином, наразі в Європі склалася небезпечна ситуація, вже маємо в наявності етнічні та релігійні конфлікти. Покращення в найближчому майбутньому не варто очікувати... І все ж таки, є дещо позитивне.

Перше. Дуже добре, що Хорст Зеегофер (прем'єр-міністр Баварії – "24") переміг Меркель в питанні граничного обмеження (законодавчого обмеження кількості біженців, яку Німеччина може прийняти на рік – "24"). Гурра!

Друге. Україна висловила готовність, до кінця 2018 року прийняти в себе 20 тисяч біженців з Європи. Можна припустити, що Україна, перш за все, прийме мігрантів з Баварії. Міністерства закордонних справ в Берліні та Києві вже узгодили програму дій. Згідно з нею, в Україні почалася кампанія з утворення засад для дружнього ставлення до біженців, яка фінансується Федеральним міністерством фінансів ФРН. Головна мета проекту – перетворення України на "регіон, толерантний до біженців та шукачів політичного притулку". Про це повідомила експертка правового та консульського відділку німецького посольства в Києві Доротея Мечковскі, під час круглого столу на тему "Біженці в Україні. Розвінчування міфів".

Україна робить ще один крок до європейського співтовариства, дозволяючи прийом мігрантів. Але найважливішим є те, що наші установи почали діяти, аби зменшити кількість мігрантів у нас в країні. Німеччина щороку приймає більш ніж 1,5 мільйони мігрантів! Шкода, що деякі країни Євросоюзу нехтують європейською солідарністю та забувають, що всі труднощі ми маємо долати разом... Якщо Україна прийме кілька тисяч біженців, це полегшить фінансове навантаження на німців. Дякуємо за Вашу допомогу, пане Порошенко!

Джерело: Kreuchgau News. Переклад: Борис Немировський

Читайте також: Скільки українців переїхали в ЄС у 2016-му: назвали цифру