Відповідачами у справі також виступають Національний банк України, Міністерство фінансів та компанії-консультанти банку. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на пресслужбу банку.

Важливо Коломойський і Боголюбов вивели мільярди із "Приватбанку" через філію на Кіпрі, – розслідування

Ще на початку червня 2020 року Солом'янський райсуд Києва залишив без розгляду поданий Коломойським у грудні 2017-го позов. Тоді судді аргументували це рішення "відсутність позовних вимог".

Київський апеляційний суд у справі (за позовом – 24 канал) Коломойського про визнання недійсними договорів з консультантами "Приватбанку" скасував ухвалу про залишення позову без розгляду і відправив справу до Солом'янського райсуду для продовження розгляду по суті,
– мовиться у повідомленні.

Що цьому передувало

  • У грудні 2017 року "Приватбанк" подав позов до Високого суду Лондона проти Ігоря Коломойського, Геннадія Боголюбова, а також 6 компаній, які ймовірно їм належать.
  • Усі компанії-відповідачі фігурували у постановах Печерського райсуду Києва, якими передбачається арешт низки рахунків у кіпрській філії "Приватбанку".
  • Детективна агенція Kroll за підсумками аудиту "Приватбанку" підтвердила, що фінустанова до її націоналізації в кінці 2016 року була об'єктом масштабних і скоординованих шахрайських дій, що призвело до збитків щонайменше у 5,5 мільярдів доларів.
  • 4 грудня 2018 року суд видав наказ про всесвітній арешт активів ексвласників банку і зазначених шести компаній на суму понад 2,5 мільярдів доларів.
  • Суд також зобов'язав Коломойського і Боголюбова розкрити інформацію про всі свої активи обмеженому колу осіб, які безпосередньо беруть участь в розгляді справи.