Пряма трансляція на
Останні випуски
БЛОГ

Тетяна Русінкевич

 • blog_ava
  7 реальних прикладів, як люди змінили свої старі меблі до невпізнання: фото до і після
  Гортаючи красиві картинки з прикладами сучасних інтер'єрів, ми дедалі частіше замислюємось про придбання нових меблів для дому. Однак здебільшого ціни на модні дивани чи тумби доволі "кусючі". Та розчаровуватись не варто, адже старі меблі можна оновити або поліпшити за невеликі гроші, якщо зробити все своїми руками.
  15 листопада , 20:32
 • blog_ava
  Які 2 риси об'єднують усіх геніальних людей: пояснюємо на прикладах
  Багато хто пояснює геніальність суперінтелектом, мовляв, усі великі винахідники чи інноватори мали особливі здібності від природи. Та насправді часто річ не так у розумі, як у креативності – тобто здатності застосовувати уяву для розв'язання різних завдань. І це доводять приклади геніїв нашого часу.
  15 листопада , 15:23
 • blog_ava
  Лайфхак: як скласти пакет, щоб він займав мінімум місця – відео
  Зізнайтесь, у вас теж є той самий пакет із пакетами, який постійно поповнюється новими "надходженнями". Та він не гумовий, тому рано чи пізно місце в ньому закінчиться. Щоб запобігти цьому, радимо складати пакети правильно. А як це зробити – дивіться у відеоінструкції.
  15 листопада , 10:52
 • blog_ava
  Що подарувати тим, хто любить їсти, але не готувати: добірка геніальних ідей з фото
  Свята наближаються, а отже, пора шукати подарунки для рідних, друзів та колег. І серед них точно знайдуться ті, хто любить поласувати смаколиками, але терпіти не може сам процес приготування їжі. На щастя, для таких людей є ідеї подарунків, що змінять їхнє (і ваше) ставлення до кулінарії.
  14 листопада , 21:30