Пряма трансляція на
Останні випуски
 • blog_ava
  Вєсті Кремля. Слівкі: Барон сибірський. Путін проти Канабісу
  У підсумковому випуску програми "Вєсті Кремля. Слівкі" за 28 листопада – син Лебедєва тепер "барон сибірський". Можливо, це просто російська традиція. Канабіс – загроза національній безпеці Росії. Ось це поворот.
  сьогодні , 18:43
 • blog_ava
  Вєсті Кремля: Росія захоплює космос. Вакцина зі сокири
  У випуску програми "Вєсті Кремля" за 27 листопада – в Росії хочуть побудувати власну орбітальну станцію. Скільки вона обійдеться РФ невідомо, але точно дуже і дуже багато. Творці російської вакцини "Супутник V" хочуть об'єднатися з шведсько-британською компанією AstraZeneca.
  27 листопада , 22:27
 • blog_ava
  Вєсті Кремля: Путін без Марадони. Острів Навального
  У випуску програми "Вєсті Кремля" за 26 листопада – у віці 60 років помер легендарний аргентинський футболіст Дієго Марадона. Володимир Путін втратив одного з найпопулярніших друзів. Жителі Російського острова хочуть перейменувати його в Навальний. Це зроблять для того, щоб дочекатися допомоги від держави.
  26 листопада , 20:33
 • blog_ava
  Вєсті Кремля: Третя донька Путіна. "Стаканчик" – ворог держави №1
  У випуску програми "Вєсті Кремля" за 25 листопада – близька людина Путіну Світлана Кривоногих має безліч майна у Росії, ще й доньку від Путіна. Журналісти навіть припустили, як вигладає третя донька Путіна. У Росії затримали головний стаканчик країни. Він цілився у самого батьку Володю. Добре, що росгвардійці його врятували.
  25 листопада , 21:36
 • blog_ava
  Вєсті Кремля: Путін став зіркою TikTok. 95 % – ефект російської вакцини
  У випуску програми "Вєсті Кремля" за 24 листопада – уже 4 розробники повідомили про попередні результати випробувань ефективності перших вакцин проти COVID-19, серед них і Росія. Тільки-от плєшивий не поспішає проводити тести на собі. Якщо Путін не думає про TikTok та Instagram, вони починають думати про нього. І от користувачі запустили новий челендж, в якому Пиня – в головній ролі.
  24 листопада , 21:11
 • blog_ava
  Вєсті Кремля: Пам'ятник Кобзону. MARVEL проти Кадирова
  У випуску програми "Вєсті Кремля" за 23 листопада – Кобзону хочуть поставити пам'ятник за 52 мільйони. Щоб пам'ятник був ідеальним – скульпторам треба згадати всі досягнення Йосипа Давидовича, щоб росіяни точно це пам'ятали. Кадиров не може змиритись з популярністю Marvel, тому закомандував картини з дитячої лікарні прибрати.
  23 листопада , 20:46
 • blog_ava
  Вєсті Кремля. Слівкі: Чим Путіну не вгодив Пушкін. Навальний замахнувся на святе
  У підсумковому випуску "Вєсті Кремля. Слівкі" за 21 листопада – у Петербурзі розгорнулася справжня війна. Владні депутати вішали портрет Путіна, а опозиціонери його знімали і вішали Пушкіна. Олексій Навальний днями подав у суд на Дмитра Пєскова. Влада мала якось на це відреагувати влада якось мала. І відреагувала, тож опозицінеру знову закинули зв'язки з неонацистами.
  21 листопада , 16:48
 • blog_ava
  Вєсті Кремля: "Золоті паспорти". Пушкін VS Putin
  У випуску програми "Вєсті Кремля" за 20 листопада – Росія запропонувала свою програму "золотих паспортів". Країна, яка просто дивує розвитком. Іноземці можуть отримати якісну медицину, рівні дороги та справедливі вибори. В Росії порвали портрет Путіна, який повісили замість Пушкіна. Правоохоронці навіть так швидко на вбивства не реагують, як на цей факт.
  20 листопада , 21:26
 • blog_ava
  Вєсті Кремля: Дим у Комунарці. Соловйов проти YouTube
  У випуску програми "Вєсті Кремля" за 19 листопада – в одній із найбільших лікарень Росії для хворих на COVID-19 стався вибух. Але навіть у випадку Комунарки – не все так однозначно. Соловйов знайшов нового віртуального ворога. Роскомнагляд вимагає в YouTube повернути у тренди відео пропагандиста.
  19 листопада , 21:53
 • blog_ava
  Вєсті Кремля: Сибірський коронавірус. Фанати Путіна проти Навального
  У випуску програми "Вєсті Кремля" за 18 листопада – росіяни виявили новий варіант коронавірусу в Сибіру. Однак країна вже нібито винайшла вакцину, тож тепер хвороба "приречена". Олексій Навальний подав до суду на прессекретаря Путіна. Водночас об'єднатися проти опозиціонера – місія фанатів Кремля.
  18 листопада , 20:38
 • blog_ava
  Вєсті Кремля: День народження коронавірусу. Кадиров проти Marvel
  У випуску програми "Вєсті Кремля" за 17 листопада – рік назад 55-річний китаєць з'їв летючу мишу, після чого COVID-19 поширився всім світом. І всі країни об'єдналися проти страшної недуги, а "попереду" традиційно – Росія. У Чечні сонце не зійде на сході, якщо все не проконтролює падишах Рамзан. І от Кадиров доручив замінити зображення персонажів Marvel в дитячому центрі на "справжніх героїв".
  17 листопада , 21:28
 • blog_ava
  Вєсті Кремля: Гілларі Клінтон – загроза для росіян. Парфуми "Паєхалі"
  У випуску програми "Вєсті Кремля" за 16 листопада – в "Роскосмосі" придумали новий бізнес – парфуми, одяг та алкоголь під брендом "Паєхалі". Раніше вчені Росії розкритикували костюми американських астронавтів. Тепер Рогозін точно зможе створювати кращі. Гілларі Клінтон любить Росію давно і гаряче. тепер в неї є шанс з ООН знову займатись улюбленою справою.
  16 листопада , 21:05