Пряма трансляція на
Останні випуски
 • blog_ava
  Вєсті Кремля. Слівкі: Російські космонавти без туалета. Бурульки Путіна
  У підсумковому випуску "Вєсті Кремля. Слівкі" за 24 жовтня 2020 – на російському сегменті Міжнародної космічної станції вийшли з ладу туалет і система отримання кисню. Це третя подібна несправність за останній тиждень. У Росії заявили про запуск проєкту щодо боротьби з бурульками. Для цього використовуватимуть графенові нанотрубки.
  24 жовтня , 18:07
 • blog_ava
  Вєсті Кремля: Врятувати рядового Навального. Операція Путіна
  У випуску програми "Вєсті Кремля" за 23 жовтня – ПУтін приховав багато подробиць щодо Навального. Як виявилось, саме він перевозив опозиціонера у Берлін на лікування, а ще й докладав зусиль для того, аби Навальний виздоровів. Якби не Пиня – помер би Льоша. У Росії на прикладі Магадану показуватимуть, чи вміють молоді політики керувати державою.
  23 жовтня , 21:44
 • blog_ava
  Вєсті Кремля: Ядерний аргумент Росії. Путін присів на шампанське
  У випуску програми "Вєсті Кремля" за 22 жовтня – ядерна зброя залишається останнім аргументом сучасних королів. У російському варіанті ядерний аргумент – не останній. Володимир Путін неодноразово заявляв, що він не п'є пиво. Водночас він продовжує час від часу коштувати інші алкогольні напої.
  22 жовтня , 21:48
 • blog_ava
  Вєсті Кремля: Орден Міхалкову від Путіна. Третя російська вакцина
  У випуску програми "Вєсті Кремля" за 21 жовтня – Міхалков на Росії чи не єдиний власник Оскара. Здавалося, в баріна є все, і гнати біса теж доволі вдало виходило. Але не вистачало ще звання героя труда, яким режисера нагородив Путін. Мужній серед мужніх Пиня відмовився від уколу російською вакциною проти COVID-19. Він не може визначатись, яка з трьох йому найбільше до смаку.
  21 жовтня , 21:16
 • blog_ava
  Вєсті Кремля: Кримська вода стає прісною. Сігал рятує омуля
  У випуску програми "Вєсті Кремля" за 20 жовтня – у Криму перетворюватимуть морську воду у прісну. Так людей врятує Путін, щоб у це повірили кримчани – підтягнуть вправних монтажерів. Сігал знайшов своє призначення – рятує природу Росії. Однак це велика конкуренція для Путіна, адже тільки він може бути великим рятівником.
  20 жовтня , 20:52
 • blog_ava
  Вєсті Кремля: Один з секретів нащадків Путіна розкрито. Стюардес РФ вчитимуть посміхатись
  У випуску програми "Вєсті Кремля" за 19 жовтня – виявляється, російська вакцина від коронавірусу діє тільки на тварин. Дивує, чому нащадки Пині вирішили вакцинуватись. Єдине пояснення – Путін крім 2-х доньок має ще когось. Для російських бортпровідниць закупили 300 тренажерів для посмішок, які схожі БДСМ-іграшки.
  19 жовтня , 22:36
 • blog_ava
  Вєсті Кремля. Слівкі: Нетрадиційна російська медицина. Літак Лукашенка
  У підсумковому випуску "Вєсті Кремля. Слівкі" за 17 жовтня 2020 – в Ульяновську заввідділення дитячої інфекційної повідомила, що не обов'язково під час хвороби лікуватися медичними препаратами. Достатньо користуватися нетрадиційною медициною: їсти малину та обліпиху. У Німеччині робітники відмовилися обслуговувати літак Лукашенка.
  17 жовтня , 20:54
 • blog_ava
  Вєсті Кремля: Роскосмос латає МКС чаєм. Пародія Галкіна на Зеленського
  У випуску програми "Вєсті Кремля" за 16 жовтня – на МКС виникла проблема, яку російські космонавти вирішували традиційним шляхом. Вони виявили місце витоку повітря на станції за допомогою пакетика чаю. Анонсоване президентом опитування в день виборів породило обговорення в українському суспільстві. Однак російський шоумен Максим Галкін також не оминув цього – він опублікував пародію на 5 запитань.
  16 жовтня , 21:52
 • blog_ava
  Вєсті Кремля: Собчак – технічний кадидат. Самотній літак Лукашенка
  У випуску програми "Вєсті Кремля" за 15 жовтня – 1,5 мільйони рублів за інтеграцію в ютуб-ролик, мільйон – за пост в інстаграм, 500 тисяч – за твіт. Такими є розцінки Ксенії Собчак, яка виявилася не опозиціонеркою. У Німеччині робітники відмовилися обслуговувати літак Лукашенка. Схожа ситуацію відбулася раніше з румунським диктатором Ніколае Чаушеску.
  15 жовтня , 22:09
 • blog_ava
  Вєсті Кремля: Універсальний солдат Медведєв. Чому плакав Кім Чен Ин
  У випуску програми "Вєсті Кремля" за 13 жовтня – попри величезні успіхи у боротьбі з COVID-19, кількість хворих на Росії невпинно зростає. І в Кремлі вирішили – настав час покликати на допомогу універсального солдата. Кім Сонцесяйний на параді представив нову багатоколісну балістичну ракету. І від споглядання такої величі не втримався й заплакав.
  13 жовтня , 21:49
 • blog_ava
  Вєсті Кремля: Таджикистан йде на рекорд. У "Роскосмосі" завівся "крот"
  У випуску програми "Вєсті Кремля" за 12 жовтня – рекорд швидкості із підрахунку голосів на виборах президента належить ЦВК Таджикистану. Бо там не встигли ще оголосити про початок голосування, як результат з точністю до сотої процента вже був порахований. У Кремлі не розуміють, як амерканцям вдалося залишити "Роскосмос" далеко позаду. Не інакше, як у російському підприємстві знайшовся "кріт".
  12 жовтня , 21:18
 • blog_ava
  Вєсті Кремля. Слівкі: Дудь Навальному про Новічок і Кровосток. Путіна задарували сюрпризами
  У підсумковому випуску "Вєсті Кремля. Слівкі" за 10 жовтня 2020 – Навальний розповів Дудю багато цікавого: як перетворювався в дементора з "Гаррі Поттера" та дивився "Ріка і Морті" перед тим, як відчув слабість на борту літака. Путіну подарували багато сюрпризів на 68-річчя. І навіть годинник зі зворотнім ходом.
  10 жовтня , 14:04